Top 10 Nejlepších Online Herních Webů


V životě je jen málo věcí tak uspokojivých jako dobrá online hra. Ať už se jedná o strategické hry, logické hry nebo RPG, na internetu je pro každého něco. Ale ne všechny online hry jsou vytvořeny stejně. Ve skutečnosti jsou mnohé z nich jednoduše knock-off lepších her, které jste možná hráli dříve. Abychom vám pomohli najít nejlepší webové stránky online her, sestavili jsme seznam 10 nejlepších. Od bezplatných po prémiové hry, tyto webové stránky mají vše, co potřebujete, abyste mohli zažít ty nejlepší online hry. Read Here

Nejlepší Online Hry

V tomto horním seznamu nejlepších online herních webů, budeme diskutovat o některých z nejpopulárnějších a nejznámějších webů. Tyto platformy mají pro každého něco a jsou ideální pro příležitostné i seriózní hráče.

 1. Kongregate: tento web je rozhodně jedním z nejpopulárnějších na našem seznamu. Má na výběr širokou škálu her a také obsah generovaný uživateli, který si může užít kdokoli. Stránka také nabízí rozsáhlé komunitní fórum, kde si uživatelé mohou povídat o hrách, požádat o pomoc nebo se jen pověsit.

 1. PlayHaven: další skvělý web s obrovským výběrem her, ze kterých si můžete vybrat. Najdete zde vše od klasických klasik, jako je Solitaire a Mahjong, až po novější tituly, které vás určitě zabaví celé hodiny. K dispozici je také široká škála výzev, pokud chcete vyzkoušet své dovednosti proti ostatním.

 1. GameHouse: tato platforma je známá svými vysoce kvalitními hrami a uživatelským rozhraním. Všechno vypadá velmi vyleštěně a usnadňuje okamžité zahájení. Existuje také několik úrovní obtížnosti, takže si každý může najít svou oblíbenou hru(y). Navíc existuje spousta bonusových funkcí, jako jsou žebříčky a úspěchy, díky nimž je hraní ještě více vzrušující!

 1. PlayDreams: pokud hledáte něco trochu zralejšího, pak GameHouse rozhodně stojí za vyzkoušení. Mají širokou škálu kategorií, jako jsou strategie, arkády, deskové hry

Nejlepší Hry Zdarma

Pokud jde o hledání nejlepších online her zdarma, existuje spousta skvělých možností. Od příležitostných her v prohlížeči až po hardcore tituly pro více hráčů, tyto webové stránky mají pro každého něco.

 1. Kongregate: Kongregate je web, kde můžete hrát širokou škálu flash a webových her. Hry sahají od jednoduchých logických her až po hardcore strategické tituly a můžete si dokonce vytvořit svůj vlastní herní obsah.

 1. MyPlayCity: pokud hledáte rozsáhlý výběr online her zdarma, MyPlayCity je web pro vás. Tato stránka obsahuje více než 4 000 různých prohlížečů a mobilních her od špičkových vývojářů z celého světa.

 1. Návykové hry: Návykové hry jsou dalším skvělým zdrojem pro hledání online her zdarma. Tento web obsahuje více než 6 000 různých titulů od špičkových vývojářů ve více žánrech. Můžete také hlasovat o svých oblíbených hrách, což pomáhá propagovat nejlepší obsah dostupný na webu.

 1. Online Game Arena: Online Game Arena je další skvělá volba, pokud jde o hledání online her zdarma. Tato webová stránka obsahuje více než 2 500 různých prohlížečů a mobilních her od populárních vývojářů z celého světa. Můžete se také připojit k komunitním turnajům a soutěžit s ostatními hráči po celém světě.

Nejlepší Placené Hry

 1. Nejlepší Placené Hry

Existuje mnoho skvělých webů, které nabízejí placené hry jako způsob, jak si užít jejich obsah. Zde jsou nejlepší z nejlepších:

 1. Zynga Poker: Zynga Poker je jednou z nejpopulárnějších placených her na internetu, a to z dobrého důvodu. Hra nabízí skvělý zážitek s úžasnou grafikou a animacemi, které usnadňují sledování akce. Můžete také najít Zynga Poker na mobilních zařízeních stejně.

 1. FarmVille 2: FarmVille 2 je další Nejlépe hodnocená placená hra na mnoha webových stránkách, a to z dobrého důvodu. Hra nabízí působivý příběh se spoustou různých aktivit, kterých se můžete účastnit, abyste získali odměny, včetně mincí, předmětů a dokonce i nových farem. FarmVille 2 najdete také online i na mobilních zařízeních.

 1. Mafia Wars 2: mafia wars 2 je další populární placená hra, která nabízí pohlcující zážitek s krásnou grafikou a realistickými pohyby postav. Můžete si vytvořit vlastní mafiánskou říši nebo se připojit k existující a soutěžit s ostatními hráči o kontrolu nad čtvrtími po celých USA. mafia wars 2 je také k dispozici online i na mobilních zařízeních.

Nejlepší Mobilní Hry

Existuje mnoho skvělých mobilních her, které lze hrát online. Tyto hry lze hrát na jakémkoli zařízení, včetně chytrých telefonů a tabletů. Zde jsou některé z nejlepších herních webů, které můžete prozkoumat pro mobilní hraní:

 1. Playrix Games: Playrix je jednou z nejstarších a nejznámějších herních společností na internetu. Mají k dispozici širokou škálu her, od tradičních karetních a deskových her až po akční dobrodružné tituly. Jejich webové stránky se snadno používají a jsou vždy aktualizovány o nový obsah, což z nich činí skvělou destinaci pro všechny typy hráčů.

 1. GameHouse: GameHouse je další úctyhodný web na internetu s více než 20 lety zkušeností v odvětví videoher. Mají k dispozici širokou škálu her, od velmi populárních konzolových titulů až po inovativní mobilní hry. Můžete také najít mody pro mnoho jejich her, které vám umožní přizpůsobit si je podle svých představ.

 1. Kongregate: Kongregate je web věnovaný výhradně online hraní. Najdete zde desítky klasických PC a konzolových her a také zcela nové mobilní hry, které nikdy předtím nebyly vydány. Můžete si také vytvořit vlastní hru pomocí snadno použitelných vývojových nástrojů Kongregate nebo si hned zahrát výtvory jiných lidí, aniž byste je museli nejprve stahovat!

 1. Gameloft: Gameloft je dnes jedním z předních poskytovatelů herního obsahu pro mobilní telefony na trhu. Jejich rozsáhlá knihovna zahrnuje vše od základních strategických her až po intenzivní arkády

Nejlepší PC Hry

Top 10 nejlepších počítačových her všech dob

 1. Battlefield 1
 2. World of Warcraft
 3. Diablo 3
 4. Jmenování
 5. Dark Souls III
 6. Zaklínač 3: Divoký Hon
 7. Call of Duty: Modern Warfare 2
 8. Grand Theft Auto V
 9. Halo 5: Strážci
 10. Mass Effect Andromeda

Nejlepší Konzolové Hry

 1. The 10 Nejlepší Webové Stránky Pro Konzolové Hry

Pokud chcete hrát některé z nejlepších konzolových her online, Nejlepší je navštívit jeden z těchto 10 herních webů.

Vydavatelé velkých jmen her, jako jsou Sony a Microsoft, mají své vlastní webové stránky s různými hrami, které jsou k dispozici ke stažení nebo nákupu. Existuje však také mnoho menších nezávislých vývojářů, kteří vytvářejí skvělé hry a udržují je v aktuálním stavu pomocí nejnovějších oprav a aktualizací. Takže ať už jste hardcore hráč nebo jen chcete vyzkoušet nějaké nové tituly, tyto webové stránky mají něco pro vás.

1) PlayStation Network – PlayStation Network je oficiální web společnosti Sony, kde hráči mohou najít širokou škálu her pro PS3, PS4, PSP, Vita a další zábavní produkty Sony. Můžete si také zakoupit hry z webu a streamovat je na systémech PS4, PS3 nebo PSP.

2) Xbox Live-web Microsoft Xbox Live je domovem rozsáhlé knihovny videoher pro systémy Xbox 360 a také nejnovějších verzí pro počítače Xbox One a Windows 10. K webu můžete přistupovat prostřednictvím konzoly Xbox nebo počítače nebo prostřednictvím různých mobilních aplikací, jako jsou zařízení iOS a Android.

3) Nintendo eShop – Web Nintendo je skvělým místem, kde začít, pokud hledáte hry Wii U nebo 3DS, které nejsou dostupné prostřednictvím maloobchodních kanálů. K dispozici jsou zde stahovatelné i fyzické verze mnoha populárních titulů, včetně Mario Kart 8 Deluxe a Splatoon 2.

4)

Uzavření

Ve světě online her existují desítky webů, které hráčům nabízejí širokou škálu her, ze kterých si mohou vybrat. Které jsou tedy nejlepší? Po přezkoumání 10 nejpopulárnějších online herních webů jsme přišli s naším seznamem 10 nejlepších online herních webů. Doufejme, že vám tento seznam pomůže najít perfektní web pro vaše další online herní dobrodružství!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *