Černý Obsidiánový Náramek – Šperky, Které Musíte Mít Pro Kouzelnou Zimu


Představujeme černý obsidiánový náramek: musíte mít šperky pro kouzelnou zimu. Tento nápadný kus je vyroben z pravého černého obsidiánu, silného kamene, o kterém se říká, že podporuje sílu a odvahu. Předpokládá se také, že chrání před negativní energií a podporuje hojení. Černý obsidiánový náramek je krásný a jedinečný dárek pro kohokoli na vašem seznamu. Je ideální pro ty, kteří ocení přírodní kameny a ručně vyráběné šperky. Objednejte si svůj ještě dnes a užijte si kouzlo zimy!

Co je černý obsidián?

Černý obsidián je druh přírodního skla, které vzniká rychlým ochlazením lávy. Obvykle se vyskytuje ve formě vulkanické horniny a má hladký, lesklý povrch. Obsidián má obvykle černou barvu, ale lze jej nalézt také v odstínech hnědé, červené nebo zelené.

O tomto polodrahokamu se říká, že má léčivé vlastnosti a často se používá v krystalové terapii. Předpokládá se, že pomáhá zmírnit stres, zmírnit úzkost a podporovat mír a klid. Předpokládá se také, že černý obsidián chrání před negativní energií a absorbuje negativní vibrace. Obsidián Černý

Říká se, že nošení černých obsidiánových šperků přináší do vašeho života stejné výhody. Díky tomu je dokonalým doplňkem k nošení v zimních měsících, kdy můžeme všichni použít trochu extra klidu a ochrany před negativitou.

Výhody černého obsidiánu

Černý obsidián je silný kámen, který má mnoho výhod. Může pomoci chránit před negativní energií, očistit auru a podpořit uzemnění a stabilitu. Může také pomoci uvolnit emoce, jako je hněv a smutek. Černý obsidián je vynikajícím kamenem pro ty, kteří hledají ochranu a sílu.

Jak vyčistit a nabít náramek

Za předpokladu, že mluvíte o černém obsidiánovém náramku vyrobeném z přírodního kamene, zde je několik tipů, jak jej očistit a nabít:

– namočte náramek na 10 minut do studené vody

– přidejte několik kapek jemného mýdla a jemně vydrhněte povrch kamene měkkým zubním kartáčkem

– náramek důkladně opláchněte studenou vodou a osušte měkkým hadříkem

– umístěte náramek na přímé sluneční světlo nebo měsíční světlo na 4-6 hodin, abyste jej nabili (k čištění a nabíjení náramku můžete také použít ametystovou geodu nebo selenitový krystal)

Různé typy černých obsidiánových náramků

Dnes je na trhu k dispozici mnoho různých typů černých obsidiánových náramků. Některé jsou jednoduché, zatímco jiné jsou ozdobené. Zde je několik nejoblíbenějších typů:

  1. Klasický černý obsidiánový náramek je jednoduchý pásek vyrobený z kamene. Říká se, že je ochranný a uzemňující.

  1. Korálkový černý obsidiánový náramek obsahuje malé korálky navlečené na šňůru nebo drát. Říká se, že je užitečný při uvolňování negativní energie a podpoře hojení.

  1. Manžeta černý obsidián náramek je široký, pevný pás, který těsně přiléhá kolem zápěstí. Říká se, že je užitečný při vstřebávání negativní energie a podpoře síly a síly.

  1. Drahokam černý obsidián náramek nabízí jeden nebo více velkých kamenů v kovovém nebo koženém nastavení. Říká se, že je užitečný při soustředění a koncentraci, stejně jako při ochraně před negativní energií.

Kde koupit černý obsidiánový náramek

Pokud hledáte černý obsidiánový náramek, zjistíte, že jsou snadno dostupné online a v mnoha obchodech. Než si ho však koupíte, je důležité vědět, co hledat.

Černý obsidián je druh vulkanického skla, který se nachází v oblastech světa, kde došlo k nedávným sopečným erupcím. Je také známý jako Apache tears a říká se, že je prospěšný pro uzemnění a ochranu.

Při výběru černého Obsidiánového náramku je důležité vybrat ten, který je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Budete se také chtít ujistit, že náramek je pohodlný na nošení a že nezpůsobí žádné podráždění pokožky.

Zde jsou některá z našich oblíbených míst k nákupu černých obsidiánových náramků:

Beads by Me: Beads By Me nabízí širokou škálu černých obsidiánových náramků, všechny vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Nabízejí ručně i strojově vyráběné možnosti, takže určitě najdete něco, co vyhovuje vašim potřebám.

Etsy: Etsy je skvělé místo k nalezení ručně vyráběných šperků a existuje mnoho talentovaných řemeslníků, kteří prodávají černé obsidiánové náramky. Budete moci najít širokou škálu stylů, takže si udělejte čas procházením, dokud nenajdete ten dokonalý.

Amazon: Amazon je vždy dobrá volba, když hledáte téměř cokoli, a mají k dispozici široký výběr černých obsidiánových náramků. Můžete

Uzavření

Černé obsidiánové náramky jsou nutností pro každého, kdo chce svému zimnímu šatníku dodat nádech magie. Tyto náramky jsou nejen krásné, ale také se říká, že mají léčivé vlastnosti. Pokud hledáte jedinečný šperk, který vám pomůže odvrátit negativní energii a přilákat pozitivní vibrace, černý obsidiánový náramek je perfektní volbou.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *